Nacho Bahati Shomoro ojcem szczeniąt !!!

18.06.2016 – Nacho Bahati Shomoro został ojcem 12 szczeniąt. Wszystkie maluchy mają długie pręgi, nie stwierdzono DS i złamanych ogonków. Jesteśmy bardzo szczęśliwi !

———————————————————————————————–

Dzieciaki powoli wyjeżdżają do swoich domków. Życzymy im samych radosnych chwil, miłości, pełnej michy i dłuuuuugich spacerków. Bądźcie zdrowe, kochane i nie rozrabiajcie za bardzo !!!

———————————————————————————————–

Sierpień 2016 – nasze małe rhodesiany rosną i rozwijają się zdrowo. Powoli szykują się do przywitania swoich nowych kochających rodzin. Byliśmy u nich z wizytą – wszystkie cudne, kochane, do schrupania !

23.07.2016 – minęło 5 tygodni i dzieciaki zaczynają szaleć. Rosną zdrowo, niedługo czipowanie i pierwsze szczepienie.

02.07.2016 – maluchy Nacho i Ari mają już 2 tygodnie. Rosną zdrowo, a mamusia opiekuje się nimi wzorowo. Wszystkich zainteresowanych szczeniaczkiem z tego skojarzenia zapraszam do kontaktu z nami oraz  z hodowcą : www.hati-singa.pl

 

18.06.2016 – Nacho Bahati Shomoro i Aria Hati Singa zostali rodzicami ! Urodziło się 12 zdrowych szczeniąt ( 7 chłopaków i 5 dziewczynek). Maluchy są silne, zdrowe, wszystkie mają  długie pręgi, nie ma DS, nie ma złamanych ogonków ( jeden chłopczyk ma mały zrost w ogonie). Białe znaczenia dopuszczalne.  Mama Aria czuje się dobrze i troskliwie opiekuje się dziećmi. Jesteśmy bardzo szczęśliwi !!!

57 dzień ciąży Ari – dziewczynka nadal czuje się wyśmienicie, chociaż częściej się męczy i woli odpoczywać niż szaleć na spacerach. Jeszcze parę dni …. Następne info już z maluchami !

40 dzień ciąży Ari – przyszła mama ma się doskonale, chociaż miewa humory, zachcianki i jest ” marudna”. Jeszcze paręnaście dni i będzie miała duuużo obowiązków. Zdjęcie poniżej dokładnie przedstawia w jakim jest teraz nastroju 😉

 

Miło mi poinformować Państwa, że nasz kochany Nacho zostanie ojcem . Wybranką Nacho została Aria Hati Singa – suczka z zaprzyjaźnionej hodowli . Maluchy przyjdą na świat w czerwcu. Trzymamy mocno kciuki za zdrowy i piękny miot.

USG

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczeniaczkiem z tego skojarzenia proszę o kontakt ze mną lub z Hodowlą Hati Singa: www.hati-singa.pl

Poniżej zdjęcia Aria Hati Singa